رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اهر گفت: در سال 1401 در 10 روستای این شهرستان 35 هزار و 464 مترمربع آسفالت ریزی شده که برای اجرای این طرح ها بیش از چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

نسیم اهر – رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اهر با بیان اینکه برای اجرای کانال، دیوار سنگی و سنگفرش در قالب طرح هادی در این روستاها، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است افزود: در سال ۱۴۰۲ نیز در ۱۰ روستا طرح هادی و آسفالت ریزی اجرا خواهد شد.
وی مطالعه طرح هادی را پیش زمینه اجرای این طرح دانست و گفت: در سال ۱۴۰۱ طرح هادی ۲۲ روستا در شهرستان اهر مطالعه اولیه شده و ۱۴ طرح نیز مورد بازنگری قرار گرفته است.
رحیمی با اشاره به بهسازی ۱۵۰ واحد مسکونی روستایی این شهرستان با تسهیلات ۱۵ میلیارد تومانی در سال گذشته تصریح کرد: در سال جاری نیز طبق سهمیه اعلامی، ۱۵۰ واحد مسکونی در روستاهای اهر مقاوم سازی خواهد شد.
رحیمی از ساخت ۹۷ واحد مسکن محرومان در این شهرستان در طول سال گذشته و امسال خبر داد و گفت: برای هر یک از این واحدها علاوه بر تسهیلات قرض الحسنه بنیاد مسکن، ۳۰ میلیون تومان هم به صورت بلاعوض پرداخت شده است.
وی اضافه کرد: در سال ۱۴۰۱ برای ۴۱۵ مورد از املاک روستایی شهرستان سند مالکیت صادر شده تا مردم از مزایای آن بهره مند شوند. ایازی / خبرگزاری آریا در آذربایجانشرقی

  • منبع خبر : خبرگزاری آریا