به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت و میثاق با ولایت نهمین کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان شرقی به مدت دو روز در منطقه محروم شیلَهَ بران شهرستان اهر مستقر شد.

نسیم اهر – در نهمین کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان شرقی خدمات بهداشتی و درمانی برای مردم  منطقه شیلَهَ بران توسط امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان و شهرستان اهر متشکل از پزشکان متخصص و عمومی ارائه شد.

آقای منجم در بازدید از کاروان سلامت هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی در شهرستان اهر اظهار داشت: نهمین کاروان سلامت هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی به مناسبت دهه بصیرت در شهرستان اهر مستقر شده و خدمات پزشکی، دندان‌پزشکی، ارائه رایگان دارو، چشم پزشکی، ویزیت متخصصان قلب و … به مردم منطقه شله‌بران اهر ارائه می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی، ارائه خدمات درمانی به مردم مناطق محروم استان در راستای کاهش آلام بشری از رویکرد‌های جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد و افزود: جمعیت هلال‌احمر اهر و مسئولان شهرستانی شرایطی فراهم کردند تا کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر استان برای ارائه خدمات درمانی در این شهرستان حاضر شود.

وی از تأسیس درمانگاه جمعیت هلال‌احمر و داروخانه دارو‌های خاص در شهرستان اهر خبر داد و گفت: تلاش ما بر این است که درمانگاه هلال‌احمر و داروخانه تا پایان امسال در شهرستان اهر راه‌اندازی شود. چراکه معتقدیم باید برای ارائه خدمات درمانی به مردم گام‌های مؤثری برداریم.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان