مسابقات انتخابی فوتسال قهرمانی کارگران آذربایجان شرقی انتخابی مسابقات قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم فوتسال شرکت داروسازی دانا در تبریز به پایان رسید.
نسیم اهر به نقل از هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی، در فینال این رقابت ها که در سالن کارگران تبریز برگزار شد تیم فوتسال شرکت داروسازی دانا با تک گل یاشار گنجه ی توانست شرکت ارس پر بنیس شبستر را شکست دهد و عنوان قهرمانی این رقابت را به خود اختصاص دهد.
همچنین تیم های مس نوآوران اهر و پلیمر کیسه تبریز مشترکا سوم و تیم ارس پر شبستر علاوه بر عنوان نائب قهرمانی به عنوان تیم اخلاق این رقابت نیز برگزیده شد.
در این دوره از مسابقات به انتخاب کمیته برگزاری مسابقات هادی رضوان از تیم داروسازی دانا بعنوان بازیکن برتر مسابقات، علی علیپور از شرکت سیمان صوفیان آقای گل مسابقات و عارف وصفی از شرکت ارس پر بنیس نیز بعنوان بازیکن اخلاق انتخاب شدند.
این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم در سه گروه چهارتیمی و انجام ۲۶ دیدار در سالن شماره ۲ کارگران تبریز برگزار شد.
در پایان مسابقات فینال اختتامیه با حضور حسین فتحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، باغبان عضو شورای شهر تبریز، امیدی رئیس هیات ورزش کارگری استان، بابازاده ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار و با اهدا لوح سپاس از مدیران تمامی تیم های شرکت کننده و تیم ها و نفرات برتر با اهدا کاپ، مدال و حکم قهرمانی تجلیل بعمل آمد.