امام جمعه اهر ملت ایران را ملتی شجاع و آگاه عنوان کرد و گفت: ملت بزرگ و شجاع ایران اسلامی در برابر دشمنان شکست ناپذیر است.

نسیم اهر – حجت‌الاسلام جواد حاجی‌زاده، سه‌شنبه، ۱۳ دیماه، در آیین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در اهر، افزود: ملت آزاد و مستقل ایران اسلامی به هیچ وجه در مقابل دشمنان و استکبارگران جهان تسلیم نمی شود.

وی ادامه داد: اغتشاشات اخیر که با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت و توسط دشمنان برنامه‌ریزی شد با هوشیاری ملت ایران منجر به شکست شد و این مهم حاکی از آن است که ملت ایران پشتیبان نظام، انقلاب و رهبری هستند.

امام جمعه اهر در ادامه حفظ وحدت و همبستگی بین مردم را رمز موفقیت و پیروزی عنوان کرد و گفت: وحدت و انسجام مردم ایران ستودنی است و این ملت، ملت شهادت و ملت سردار حاج قاسم هستند و دشمنان نمی توانند این وحدت را بشکنند چرا که این مردم با بصیرت و آگاه اند و اگر بصیرت نبود تاکنون دشمنان بر ایران اسلامی غلبه می کردند.

وی افزود: ملت ایران اسلامی ملتی شجاع و دلیرند که فرزندی چون سردار حاج قاسم سلیمانی و سایر سرداران شجاع اسلام را برای دفاع از مرز و بوم این کشور فدا کرده‌اند تا این انقلاب را به صاحب اصلی خود حضرت مهدی (عج) تحویل دهند.

حاجی زاده تاکید کرد: برای حفظ وحدت و همبستگی باید دو چیز در جامعه تقویت شود اولین مورد تقویت سلاح دفاعی است که در حال حاضر ایران اسلامی با داشتن موشک و سلاح های پیشرفته یکی از قدرت های بزرگ منطقه است و دومین مورد تقویت جهاد تبیین و بصیرت می باشد که اگر بصیرت و جهاد تبیین تا اعماق دل جوانان نفوذ کند بر دشمنان پیروز خواهیم شد و اگر بصیرت ما محکم نباشد دشمنان به ما غلبه خواهند کرد همچنان که در اغتشاشات اخیر با بهانه‌ای وارد شدند ولی خوشبختانه با بصیرت و آگاهی مردم این توطئه ها با شکست روبرو شد.

امام جمعه اهر، افزود: جوانان و مردم ایران با بصیرترین و آگاه ترین ملت هستند و عشق و اراده آنها به ولایت و سردارانی چون سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی بسیار بالاست و حضور پرشور در این مراسم نشان از عشق و علاقه آنها به سردار سلیمانی و ولایت می باشد.

  • منبع خبر : ایسنا