در ادامه نظارت‌های میدانی؛ ۷ واحد نانوایی به دلیل تخلفات صنفی اخطار گرفتند و با تکمیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

نسیم اهر- ابوالفضل غنی‌زاده در بازدید اعضای کارگروه آرد و نان از نانوایی‌ها گفت: طی بازدید از ۱۱ واحد نانوایی، ۴ واحد نانوایی به دلیل تخلفات مُکرر صنفی اعم از کم‌فروشی، کاهش وزن چانه و عرضه خارج از شبکه آرد یارانه‌ای با تشکیل پرونده پلمپ می‌شوند.

وی افزود: همچنین در ادامه نظارت‌های میدانی؛ ۷ واحد نانوایی به دلیل تخلفات صنفی اخطار گرفتند و با تکمیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، اگر تخلفات تداوم یابد، پلمپ خواهند شد.

فرماندار اهر اظهار کرد: گلایه شهروندان اهری از وضعیت نانوایی‌ها به حق است و ما در این راستا به اعضای کارگروه آرد و نان توصیه کرده‌ایم تا نظارت‌ها را تشدید کنند.

غنی زاده گفت: در بازرسی از نانوایی‌ها عمدتاً تخلفاتی از قبیل کم‌فروشی و فروش سهمیه آرد دارند. از این‌رو به دستگاه‌های نظارتی توصیه کرده‌ایم تا بدون اغماض با تخلفات صنفی نانوایی‌ها برخورد کنند.

وی خاطرنشان کرد: نانوایی‌های شهر اهر در قالب ۸ منطقه‌بندی نظارت می‌شوند و نانوایی‌هایی که به دلیل تخلفات صنفی پلمپ می‌شوند، سهمیه آرد آن‌ها در بین سایر نانوایی‌ها توزیع خواهد شد.