نایب رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، با صدور بیانیه‌ای اقدام موهن نشریه شارلی ابدو فرانسه را در توهین به مرجعیت و رهبر معظم انقلاب محکوم کرد.

نسیم اهر –  احمد محرم زاده یخفروزان نماینده مردم اهر و هریس و نایب رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، با صدور بیانیه‌ای اقدام موهن نشریه شارلی ابدو فرانسه را در توهین به مرجعیت و رهبر معظم انقلاب محکوم کرد.

در متن بیانیه آمده است:

اقدام وقیحانه این نشریه در اهانت به مرجعیت و رهبر عظیم‌الشأن انقلاب، موجب جریحه‌دار شدن دل‌ شیعیان، مسلمانان و آزادگان جهان علی‌الخصوص مردم ولایی و متدین ایران اسلامی گردید.

نشریه هتاک شارلی ابدو که در توهین به مقدسات دینی مسلمانان و ضدیت با اسلام ناب محمدی به‌ویژه ساحت پیامبر عظیم‌الشأن حضرت محمد(ص) شهره است، با این اقدام اخیر خود بار دیگر چهره پلید و شیطانی خود را نمایان ساخت که نشان از انحطاط فکری غرب و دولت فرانسه دارد.

اینجانب ضمن حمایت قاطع از ساحت عظیم مرجعیت و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» این اقدام سخیف و وقیحانه نشریه شارلی ابدو را محکوم نموده و اعلام می‌دارم ولایت‌فقیه خط قرمز مردم ایران اسلامی است که اهانت به آن پاسخ دندان‌شکنی را در پی خواهد داشت.

از درگاه خداوند متعال عزت و اقتدار اسلام و طول عمر بابرکت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و ذلت و رسوایی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

  • منبع خبر : خبرگزاری خانه ملت