با برگزاری مراسمی که در حضور سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی و «ابوالفضل غنی زاده» فرماندار اهر به انجام رسید، «قاسم سیف زاد اهری» به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر معرفی شد. به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در این مراسم که قبل از ظهر امروز، یکشنبه در دفتر فرماندار […]

با برگزاری مراسمی که در حضور سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی و «ابوالفضل غنی زاده» فرماندار اهر به انجام رسید، «قاسم سیف زاد اهری» به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر معرفی شد.

به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در این مراسم که قبل از ظهر امروز، یکشنبه در دفتر فرماندار اهر برگزار شد، حُکم انتصاب سیف زاد اهری به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر توسط «علی اکبر سلمانی» سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به وی اهدا شد ضمن اینکه با تقدیم لوحی از خدمات «مصطفی معصوم زاده» رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر تجلیل بعمل آمد.

قاسم سیف زاد اهری، متولد ۱۳۴۹ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق قضایی است. او که از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس بود، تصدّی معاونت های بنیاد وقت جانبازان شهرستان های کلیبر و اهر و معاونت بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر را در کارنامۀ مدیریتی خود دارد.

در این مراسم «اسلام سبزی پور» رئیس ادارۀ حراست و «رحمان اصلی زاده» معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی هم حضور داشتند.